אורנית ויטה

לקוחות פרטיים

צילומי הריון, גיל שנה, ילדים ובנות מצווה

צילומי הריון

בשעה טובה! את בהריון, איזו התרגשות גדולה. את מגדלת בתוכך חיים, הגוף משתנה ואת זוהרת, הצילומים יכולים להתקיים בסטודיו או בטבע בהתאם לבחירתך, הסטודיו מציע שלל שמלות ואביזרים, כך שכל שנותר לך הוא להגיע להצלם ולשמור את המזכרת הזו לדורות הבאים.

צילומי גיל שנה

גיל שנה הוא גיל מושלם לצילומים, מצד אחד הם תינוקות מצד שני חלקם כבר הולכים, זקוקים למבט שלנו להרגיש בטוחים, אך אוהבים לחקור ולהיות עצמאיים. מה יותר טוב מלתעד את הרגעים האלה בתמונות? הצילומים יכולים להתקיים בסטודיו או בטבע הכל בהתאם להעדפתכם, והם כוללים ביגוד לבייבי המצולם וגם סשן משפחתי קצר, כי מה זו חגיגה בלי בלי בלי משפחה?! 

צילומי ילדים

בצילומי ילדים לא צריך הרבה, תני להם משחק להתעסק איתו, סביבה תומכת והם כבר ייצרו כמויות של תמונות. נכון, ישנם ילדים הזקוקים לקצת זמן להפתח מול המצלמה, אך ברגע שירגישו בטוחים הם אפילו לא ישימו לב לנוכחות שלה. ילדים אוהבים להצטלם, זה טבעי עבורם ואני כל כך אוהבת לתעד אותם טבעיים ותמימים.

צילומי בנות מצווה

איזה גיל מטריף זה גיל המצווה, ספק ילדה ספק נערה. מצד אחד רוצה להראות כמו ״הגדולות״ מצד שני להשתובב ולעשות ״שטויות״. בדיוק בשביל זה כשאני מדברת עם אם בת המצווה חשוב לי שהנערה תהיה נוכחת בשיחה, שתרקום חלומות, תספר לי את ה״מה״ בכדי שאוכל להתאים את בוק בת המצווה בדיוק רב עבורה. אם בסטודיו או בטבע, זה כבר עניין של העדפה מה שבטוח שלכל תרחיש אני מוכנה.

יעניין אותך לקרוא גם...

אז מה החלום שלך?

אני כאן להגשים אותו, כמה פרטים ומתחילים:

דילוג לתוכן