היי, אני אורנית צלמת, יוצרת, חולמת.

סיפור האהבה שלי עם המצלמה החל כבר בגיל צעיר, עם סרט פילם ומצלמת פוקט שקיבלתי במתנה מההורים. כשהשתחררתי מהצבא החלטתי להקים את העסק הראשון שלי, סטודיו למחול. האהבה הגדולה לצילום היוותה חלק בלתי נפרד מהמחול, ותוך זמן לא קצר התחלתי לתעד את הרקדנים שלי בזמן חזרות ועל הבמות. וכך במקביל, מבלי שהתכוונתי לכך בכלל התפתח לו עסק נוסף במקביל – צילום.

עם השנים החלטתי להרחיב את ידיעותיי וללמוד בצורה עצמית צילום עם תאורה מלאכותית ואור טבעי, היה לי ברור כי תחום המומחיות שלי יהיה צילומי ילדים. מתוך האמונה שמכל מלמדיי השכלתי השתתפתי בסדנאות צילום ועריכה עם צלמות מוכשרות מהארץ והעולם.

אני מומחית בצילומי הריון, ילדים, בני/בנות מצווה, משפחה ובעלי עסקים בתחום המזון. בעלת תואר בחינוך עם התמחות בגיל הרך ועם ותק של 25 שנות ניסיון. אני מאמינה בצילום מינימליסטי, בו המצולם הוא העיקר ללא תפאורות עמוסות ומינימום אביזרים. זה בשילוב יכולות העריכה שלי בפוטושופ, הובילו אותי לטביעת אצבע בתמונות המזוהה איתי. משנת 2017 התחלתי להעביר סדנאות ושיעורי צילום מהסמארטפון או המצלמה מתוך האמונה שכל אחד יכול לצלם, הכל עניין של תאורה, זווית צילום והמון אהבה.

אשמח לפגוש אתכם בסטודיו, אורנית

הרשמי למגזין החודשי וקבלי מדריך לבניית קומפוזיציה מושלמת במתנה

דילוג לתוכן