היי, אני אורנית צלמת, יוצרת, חולמת.

כשהשתחררתי מהצבא החלטתי לפתוח בית ספר למחול, איך זה קשור לצילום? ובכן, מאז ומעולם אהבתי לצלם, זה התחיל בתיכון, כשקיבלתי את מצלמת הפוקט הראשונה שלי וסרט פילם. הצילום היה תחביב יקר, ולכן כל פריים חושב בקפידה יתרה. לא ידעתי דבר וחצי דבר על מושגי יסוד בצילום, פשוט אהבתי לצלם והסביבה אהבה זאת בחזרה. הצורך שלי בתיעוד הרקדנים שלי על הבמה או בחזרות, הוביל אותי לרכוש את המצלמה החצי מקצועית הראשונה. אני לא אשכח את ההתרגשות לעבור ולצלם במצב ידני. מצאתי את עצמי יושבת וקוראת מאמרים מתוך ספרים שרכשתי, בכדי להבין מהו כל מושג. ברגע ששלטתי בצילום במצב הידני הצילומים שלי סחפו הרבה מחמאות, וכך מבלי שתכננתי, צמחה לה קריירה נוספת – צילום במה.

במקרה או שלא במקרה התגלגלתי לעולם צילום מרתק, גם הוא קשור בתנועה – ספורט מוטורי. במשך שנים צילמתי תחרויות של אופנועים וג'יפים, עד שהחלטתי שאני עוזבת את התחום ומתמקדת בשני תחומים עיקריים: צילומי משפחה וצילום מסחרי.

כיום מספק הסטודיו שירות ללקוחות פרטיים בתחומי הצילום הריון, ניובורן וילדים. וצילום מסחרי הכולל צילומי סטילס וויודאו לתדמית, צילומי פאק שוט למוצרים וצילומי אווירה (לייף סטייל) למוצרים. בנוסף אני יוצרת תוכן ויזואלי לבעלי עסקים על סרטוני אנימצית סטופמושיין. בסטודיו אני פוגשת את לקוחותיי ברגעים הכי מיוחדים שלהם, ומביאה זאת לידי ביטוי על ידי הנצחת הרגעים הכי מיוחדים שלהם, תוך הקשבה לצרכים, רצונות וחלומות שלהם. אני עושה כל שביכולתי בכדי לייצר עבורם חוויה קסומה מלאה בהנאה. אני אוהבת ליצור מאפס תפאורות ואביזרים המותאמים להם אישית, לאתגר את היצירתיות שבי, כי אני מאמינה באמת ובתמים, שחלומות מתגשמים.

דילוג לתוכן