כל מה שרציתם לדעת על

צילומי תדמית

גלוי נאות, במשך שנים טענתי שאני בצד הנכון של העדשה, כלומר כצלמת. הטענה הזו נבעה בעיקר מהסיבה, שהעדשה שיקפה את כל מה שאהבתי וגם מה שלא. היום אני מצטלמת ללא הרף, ולא רק סלפי. אני ממש משקיעה; מתאפרת, מתלבשת, פותחת סט ומצלמת. השינוי החל כאשר לקוחה שהגיעה אלי לצילומי ניובורן אמרה לי "את ממש כמו איש שב"כ, חיפשתי תמונה שלך ולא מצאתי אפילו לא אחת, סיקרן אותי לדעת מי זו הצלמת הנחמדה אליה אני מביאה את הילד שלי". המשפט הזה הדהד לי הרבה זמן, עד שהבנתי שאין מנוס ואני חייבת להצטלם, כי אנשים רוכשים שירות מאנשים.

הרבה אנשים מסתובבים בתחושה שהם לא פוטוגניים, אני טוענת שהכל עניין של גישה בחיים

אני אוהבת אנשים, ולכן המצלמה שלי, בעיקר העדשה בוודאות אוהבת אותם גם. לאורך כל חיי כצלמת צילמתי אנשים (רקדנים, רוכבי אופנועים, ג'יפאים, ילדים, נשים הריוניות ובעיקר לא מעט בעלי עסקים), מה שתמיד משך אותי הוא לתפוס את המבט, המבט הייחודי לכל אדם. חשוב לי שאנשים יהנו מהדרך ולכן כבר בשיחת הטלפון הראשונה אני מראיינת את המצולם. מבינה מה הרצון, ממפה את הצורך ותופרת לכל אחד ואחת את החליפה (או השמלה) המתאימה להם.

העבודות שלי

אני עובדת עם מאפרת ובמידת הצורך גם מעצבת שיער וסטייליסטית, ולאחר סשן של שעתיים נגיע יחדיו לסט צילומים מושלם, שבו אתם תאהבו את אשר אתם רואים, תהנו לפרסם את התמונות הכוללות פורטרט ותדמית. לבעלי עסקים הזקוקים ליחס אישי במרחב שלהם, אני מגיעה עם סטודיו נייד וכך יכולה להביא את הקסם המיוחד של המרחב שלהם לידי ביטוי בתמונות.  עליכם לזכור כי כאשר אתם מרגישים בנוח, העדשה משקפת זאת והקהל שלכם רואה זאת, לכן השארו נאמנים לעצמכם. לקוחות רבים גילו כי הסטודיו האינטימי שלי עוזר לחולל פלאים, מזמינה גם אתכם לבוא ולגלות שאתם הרבה יותר פוטוגניים ממה שחשבתם.

אשמח לפגוש אתכם בסטודיו,

הרשמי למגזין החודשי וקבלי מדריך לבניית קומפוזיציה מושלמת במתנה

דילוג לתוכן