הרומן שלי עם ילדים התחיל כבר בגיל 14, בשיעורים פרטיים בעברית ואנגלית לילדים צעירים. כבר אז הבנתי עד כמה אני אוהבת לעבוד עם האנשים הקטנים/גדולים האלה. כאשר התחלתי לצלם ילדים, הבנתי אפילו יותר אני כמה אני אוהבת לתעד אותם, את הרגעים המיוחדים לכל אחד ואחת. בצילומי ילדים אני שמה דגש גדול על הילד, ולכן לרוב התפאורה בסטודיו מינימלסטית. עיקר הדגש הוא הילד, התנועה שלו במרחב, הבעות פנים וההתמסרות לעדשה.

צילומי ילדים ניתן לקיים כבר מגיל 3 חודשים, כן, כן אתם קוראים נכון, 3 חודשים. החל מגיל 3 חודשים התינוק יכול להחזיק לבד את הראש ולקראת גיל חצי שנה רוב התינוקות כבר מתיישבים ואז החגיגה מתחילה. שימו לב כי קיימת קטגוריה נפרדת באתר לגילאי שנה, עליה אני מרחיבה. הורים רבים מתייעצים איתי היכן להצטלם, התשובה שלי היא בהתאם לאופי הילד המצולם. בתום השיחה אנחנו מחליטים האם הצילומים יתקיימו בסטודיו או בטבע.

שאלותותשובות

מגיל שלושה חודשים ועד בכלל (שימו לב כי קיימת קטגוריה נפרדת באתר, לצילומי גיל שנה עליה קיימות שאלות נפוצות)

תלוי בחבילת הצילום שבחרתם. צילומים בסטודיו 45-90 דקות, צילומים בטבע כשעתיים לערך.

צילומים בסטודיו נוחים מבחינת מזג האוויר ושעות הצילום, צילומים בטבע יוצרים רקע ואווירה טבעיים. הכל תלוי בכם ובאופי של הילד המצטלם.

אני ממליצה לבחור בגדים בצבעים סולידיים (לבן, חום, אפרסק) ולא ביגוד מקושקש שיכול להסיט את תשומת הלב מהילד המצולם. בנוסף מאחר וכל חבילות הצילום כוללת גם סשן צילומי משפחה קצר, המלצתי לבחור צבע מוביל לכל משפחה לצילומים המשותפים (לבן, שחור, גווני פסטל) עבור ההורים והאחים.

במידה וישנו חפץ מסוים האהוב על הילד (בובה, דובון וכדומה) כדאי ואפילו רצוי להביא אותו אתכם בכדי להקל על תחילת הצילומים. הסטודיו מציע מגוון רחב של משחקים – המלצתי התייעצו איתי טרם הגעתם לסטודיו.


מחירון צילומי ילדים

חבילה זו מתאימה לגילאי שנתיים ומעלה

 

מיני סשן בסטודיו או בטבע

60 דקות צילום, 2 סטים של לבוש בלוקיישיין אחד בטבע או רקע אחד בסטודיו, 25 תמונות בעריכה בסיסית, 5 תמונות בעריכה אמנותית – 1190


בסיס

75 דקות צילום על 2 רקעים בסטודיו או לוקיישיין מתחלף בטבע (ללא נסיעה), ניתן לצרף אחים/הורים (משפחה גרעינית בלבד) לסשן הצילומים, 45 תמונות בעריכה בסיסית, 5 תמונות בעריכה אמנותית – 1450


בסיס+

75-90 דקות צילום על 2 רקעים בסטודיו או לוקיישין מתחלף בטבע (ללא נסיעה), ניתן לצרף אחים/הורים (משפחה גרעינית בלבד) לסשן הצילומים, 70 תמונות בעריכה בסיסית, 10 תמונות בעריכה אמנותית – 2150

תנאי תשלום

ניתן לשלם באשראי, העברה בנקאית או מזומן.

מקדמה ע"ס 500 ₪ במעמד חתימה ואישור הסכם הצילום

יתרת התשלום תתבצע במלואה ביום הצילומים

ביטול העסקה כרוך בתשלום 10% מהמקדמה ששולמה

לא יינתן החזר על ביטול/דחיית מועד הצילומים בטווח 48 שעות מתאריך הצילום, במידה ויתבצע ביטול, תגבה מקדמה חדשה עבור תיאום יום צילומים נוסף.

 
דילוג לתוכן