אורנית ויטה

כל מה שרציתם לדעת על צילומי ילדים

הרומן שלי עם ילדים התחיל כבר בגיל 14, בשיעורים פרטיים בעברית ואנגלית לילדים צעירים. כבר אז הבנתי עד כמה אני אוהבת לעבוד עם האנשים הקטנים/גדולים האלה. כאשר התחלתי לצלם ילדים, הבנתי אפילו יותר אני כמה אני אוהבת לתעד אותם, את הרגעים המיוחדים לכל אחד ואחת. בצילומי ילדים אני שמה דגש גדול על הילד, ולכן לרוב התפאורה בסטודיו מינימלסטית. עיקר הדגש הוא הילד, התנועה שלו במרחב, הבעות פנים וההתמסרות לעדשה.

צילומי ילדים ניתן לקיים כבר מגיל 3 חודשים, כן, כן אתם קוראים נכון, 3 חודשים. החל מגיל 3 חודשים התינוק יכול להחזיק לבד את הראש ולקראת גיל חצי שנה רוב התינוקות כבר מתיישבים ואז החגיגה מתחילה. שימו לב כי קיימת קטגוריה נפרדת באתר לגילאי שנה, עליה אני מרחיבה. הורים רבים מתייעצים איתי היכן להצטלם, התשובה שלי היא בהתאם לאופי הילד המצולם. בתום השיחה אנחנו מחליטים האם הצילומים יתקיימו בסטודיו או בטבע.

העבודות שלי

שאלותותשובות

מגיל שלושה חודשים ועד בכלל (שימו לב כי קיימת קטגוריה נפרדת באתר, לצילומי גיל שנה עליה קיימות שאלות נפוצות)

כ 90 דקות צילומים, עם הניסיון שצברתי לאורך השנים הבנתי שזהו זמן הצילום הנכון עבור תינוקות בגיל הזה.

תלוי בכם, כמשפחה ולמה אתם מתחברים, ישנם אנשים שאוהבים את האנטימיות שמייצר הסטודיו, את הנוחות של המזגן, שירותים ומקלחת צמודים ואפילו חדר משחקים עבור האחים במידה ויש. ואילו אחרים אוהבים את התפאורה של הטבע ואת האפשרויות שהוא מייצר עם הפריחות בעונות השנה השונות.

אני ממליצה לבחור בגדים בצבעים סולידיים (לבן, חום, אפרסק) ולא ביגוד מקושקש שיכול להסיט את תשומת הלב מהילד המצולם. בנוסף מאחר וכל חבילות הצילום כוללת גם סשן צילומי משפחה קצר, המלצתי לבחור צבע מוביל לכל משפחה לצילומים המשותפים (לבן, שחור, גווני פסטל) עבור ההורים והאחים.

במידה וישנו חפץ מסוים האהוב על הילד (בובה, דובון וכדומה) כדאי ואפילו רצוי להביא אותו אתכם בכדי להקל על תחילת הצילומים. הסטודיו מציע מגוון רחב של משחקים – המלצתי התייעצו איתי טרם הגעתם לסטודיו.


מחירון צילומי ילדים

ברווזונים

כ 90 דקות צילום בסטודיו או בטבע, הצילומים כוללים צילומי משפחה וצילומי הילד/ה, מגוון רחב של אביזרים, הנחיית סטיילינג (להתאמת הביגוד לילד המצולם ושאר בני המשפחה) ורשימה שתעשה לך סדר רגע לפני שאת מגיעה לסטודיו. בסיום הצילומים ישלחו כ 50 תמונות בעריכה בסיסית, מתוכן 5 תמונות בעריכה אמנותית –1800


גוזלים

כ 90 דקות צילום בסטודיו או בטבע, הצילומים כוללים צילומי משפחה וצילומי הילד/ה, מגוון רחב של אביזרים מיוחדים, הנחיית סטיילינג (להתאמת הביגוד לילד ושאר בני המשפחה) ורשימה שתעשה לך סדר רגע לפני שאת מגיעה לסטודיו. בסיום הצילומים ישלחו כ 80 תמונות בעריכה בסיסית, מתוכן 10 תמונות בעריכה אמנותית – 2400


אפרוחים

כ 90 דקות צילום בסטודיו או בטבע, הצילומים כוללים צילומי משפחה וצילומי הילד/ה, מגוון רחב של אביזרים מיוחדים, הנחיית סטיילינג (להתאמת הביגוד לילד ושאר בני המשפחה) ורשימה שתעשה לך סדר רגע לפני שאת מגיעה לסטודיו. בסיום הצילומים ישלחו כ 100 תמונות בעריכה בסיסית, מתוכן 20 תמונות בעריכה אמנותית, אלבום בגודל 30/60 ושני אלבומי מיני (לסבא וסבתא) – 4500

ניתן לשלב צילומי אמבט קצף/חלב 

תוספות בתשלום:

הגדלה 35X50 בעלות של 200 ₪

הדפסת 10 תמונות בגודל 10/15 150 ₪ (מגיעות במארז מהודר ומתקן מיוחד להנחת התמונות)

אלבום דיגיטלי 20X20 בעלות 500 ₪

אלבום דיגטלי 30/60 בעלות 850 ₪

יעניין אותך גם…

דילוג לתוכן