אורנית ויטה

צילום ללקוחות פרטיים

צילומי הריון, גיל שנה, ילדים, בנות מצווה

צילומי הריון

בשעה טובה! את בהריון וזה כל כך מרגש, הגוף משתנה – את תחילתם של חיים חדשים. קולטת שבעוד מספר שבועות מהצילומים תאחזי בידייך אוצר קטן שבוודאי כבר סקרן להכיר אותך. אז למה לא לתעד את הרגע הזה?
כמה פרטים טכניים > צילומי הריון יכולים להתקיים בסטודיו או בטבע, תלוי בך ובאופי שלך, הסטודיו שלי מציע מגוון רחב של שמלות ואביזרים כך שאת צריכה לדאוג רק להגיע ולהנות.

צילומי גיל שנה

מי היה מאמין שהגוזל שלפני רגע היה אצלך בבטן, כבר זוחל, הולך, מתקשר. הוא הגיע לגיל שנה! וואו כמה התרגשות, זה התפר הקטן הזה בין תינוק לילד, ואני תמיד תמיד בעד לתעד רגעים, בייחוד כאלה שחולפים כל כך מהר. הצילומים יכולים להתקיים בסטודיו או בטבע והם כוללים גם מזכרת משפחתית, כן, קראת נכון, הצילומים אצלי כוללים גם צילומי משפחה.

צילומי ילדים

הידעת? לילדים מאוד טבעי להצטלם, לחלקם לוקח קצת זמן, אבל בסופו של דבר כאשר הם משתחררים מול המצלמה הם אפילו לא מודעים אליה. זה לא באמת משנה להם אם זה בסטודיו או בטבע בכל מקום הם מצליחים להשתחרר, לשחק ולחקור. 

צילומי בנות מצווה

שנת בת המצווה כבר בפתח? יש לך כל כך הרבה דברים לדאוג להם; מסיבה לכיתה וגם למשפחה, טיול לחו״ל או משימות לאורך השנה? מה שבטוח שלדבר אחד לא תצטרכי לדאוג, לבוק מושקע. בסטודיו או בטבע? את זה כבר נשאיר לאופי הנערה.

יעניין אותך לקרוא גם...

איך אני בוחרת את שמלות ההריון שלי?

איך מצלמים ילדים זריזים שאוהבים להיות כל הזמן בתנועה?

רוצה להתייעץ איתי איזו חבילה מתאימה?

אתגר עמידה מול מצלמה

מדריך מתנה!

3 ימים מלאי תוכן שבסופם תעמדי מול המצלמה בבטחון כפי שתמיד חלמת

דילוג לתוכן