מקרווווונים

תכנית ליווי ויזואלית לבעלי עסקים

מקרונים הן עוגיות קלות לאפייה, הכל עניין של מידות נכונות של חומרים ונחישות. בדיוק כך אני רואה את עולם הצילום; ברגע שלמדתם את כל הטכניקה, הביצוע הופך קל מפעם לפעם, עד שלצלם הופך להיות חלק ממי שאתם.

ערוץ הקידום שלכם הוא בעיקר האינסטגרם? אם כך בוודאי תזדקקו לויזואליות מנצחת. ׳macaroons׳ היא תכנית ליווי אישית, במהלכה אלמד אתכם, את כל הדרוש, בכדי להפוך את הפיד שלכם, לפיד המדבר שפה ויזואלית אחת.

על התכנית

תכנית הליווי הינה בת 4 מפגשים, ומתאימה לבעלי עסקים שרוצים לדעת לצלם את העסק שלהם בצורה מיטבית:

איפיון ומיפוי צרכי העסק ופירוק חסמים

צילום נכון ומקצועי בסמארטפון

שימוש בתכנות ואפילקציות עריכה ועיבוד

צילומי תדמית למשתתפי התוכנית

מרגע תחילת התהליך, ולמשך החודשיים הבאים, אהיה זמינה עבורך בקבוצה סגורה בפייסבוק ובווטסאפ, לשאלות ותהיות, בסיום הליווי יהיה בידכם מאגר תמונות מספיק גדול, שיוכל לשדר את העסק שלכם לעוד הרבה שנים קדימה

אז שווה להשקיע?

מחיר תכנית הליווי 2200 ₪

*ניתן לחלק ל – 3 תשלומים ללא ריבית

קצת עלי

שמי אורנית, צלמת בעלת סטודיו לצילום ברחובות, כבר שנים אני מקיימת בסטודיו שלי סדנאות צילום לבעלי עסקים ואנשים פרטיים. כשהחלה הקורונה צילמתי קורס צילום דיגיטלי אותו רכשו לא מעט בעלי עסקים, מתוך השאלות שנשאלתי בקבוצות הליווי שלי, הבנתי שני דברים עיקריים:

הנראות הויזואלית ברשת חזקה מתמיד + התאמה אישית לכל עסק תזניק את בעל העסק קדימה, ותעניק לו עצמאות.

בזכות התובנות העיקריות האלה (ועוד) פיתחתי את תכנית הליווי שלי, בה אקח אותך צעד אחר צעד למקסם את יכולות הצילום בסמארטפון, לצלם את השירות שלך או המוצרים, בצורה במיטבית ביותר ולייצר בנק תמונות מבלי להזדקק לאתרי סטוקים.

לקוחות ממליצים

יש לכם שאלה?!

מעוניינים לקבל סילבוס ופרטים נוספים? מלאו את הטופס, תועברו לדף הסילבוס המלא ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן