אורנית ויטה

מקרווווונים

תכנית ליווי ויזואלית לבעלות עסקים

אם את מרגישה שאת מעלה תכנים על בסיס קבוע אבל אין לך פניות?

לתוכן  יש מטרה אחת ברורה >> לגרום ללקוח לעצור על התוכן שלך. עמידה מול מצלמה גורמת לך אי נוחות/את ״מתפדחת״ להצטלם כי ״מה יגידו״ או ״את מי אני מעניינת״ אבל את יודעת, שאם תצליחי להתמקד, להתגבר על המבוכה>> תגדילי משמעותית את קהל הלקוחות שלך.

אני כל כך רוצה לצעוק לך ״את לא לבד״

גם אני חוויתי את זה וזה היה הכי מצחיק (לכאורה) בעולם; הצלמת שאינה מצטלמת. הקטע הזה שידעתי להנחות אחרים אבל בעצמי קפאתי מול המצלמה. אבל שיחה עם לקוחה איפסה אותי, היא גרמה לי להבין עד כמה הנוכחות שלי בעסק חשובה אז התחלתי להקליט את עצמי, עשרות שעות של הקלטה הושלכו לפח הוירטואלי ולאט לאט גיבשתי את השיטה שלי, זו שמלווה אותי כבר כמה שנים ועוזרת לי לעמוד בבטחון מול המצלמה.

אחרי שתלמדי את השיטה שלי, לא תביני איך ויתרת על זה קודם! תעמדי בבטחון מול המצלמה, תייצרי תוכן מדויק שגורם לקהל שלך לעצור על התוכן שלך ולהפוך מקהל שקט לקהל פעיל, ממליץ, רוכש. תצליחי לדבר את העסק שלך ולהגדיל את קהל הלקוחות. תדעי איך לגרום לעצמך לתכנן תכנים רבעון קדימה (ואפילו יותר), ותחושת הנצחון תלווה אותך על בסיס קבוע.

 

אז איך עובד הליווי?

התכנית מורכבת משמונה מפגשים באורך של 90 דקות שנקיים אחת לשבוע/יים 

אנחנו הולכות לעבור תהליך מקיף בן שלושה חודשים (לערך), בהם נלמד וניישם כך שכל נושא או משימה יקבלו זמן ראוי להטמעה איכותית שתוביל אותך לעמוד בבטחון מול מצלמה ולשווק את העסק שלך בעצמך.

זוהי תכנית ליווי אישית, הכוללת ליווי צמוד.
לאורך כל הזמן הזה אני לצידך; ללמד, לכוון, לתמוך. אני כאן בכדי לתת מענה בווטסאפ או במייל, כך שתוכלי להפיק את המיטב מכל שיעור וכן…גם משיעורי הבית שתקבלי. 
מצרפת עבורך את הסילבוס של התכנית:

הסילבוס של התכנית

01 – מפגש איפיון

בו נבין בדיוק למה העסק שלך זקוק ויזואלית, מהם הצדדים החזקים שלך ושחרור חסמים/עכבות, המונעים ממך להביא אותו לידי ביטוי מקסימלי

 • הכרות ראשונית עם העסק
 • מיפוי הצרכים של העסק ובניית תכנית עבודה
 • בניית השפה המיתוגית

עם המון בטחון, כי אני כאן לחזק אותך ולתת לך את כל הכלים הנחוצים לבניית פיד מרשים, שפה ויזואלית ופלטת צבעים מנצחת שתעזור לך להמשיך לבד הרבה אחרי שהליווי יסתיים. סיכום מסודר וכתוב במייל עם עיקרי הדברים שלמדנו, צ׳קליסט משימות ושיעורי בית ליישום עד הפגישה הבאה שלנו, ולא פחות חשוב – מוטיבציה.

02 –  בונות תשתיות >> הגיע הזמן שתכירי את קנבה

בכדי לבסס מותג חזק ויזואלית ברשת, עליך לבסס שפת מותג חזקה וברורה. לצורך כך נכיר את כלי העזר שיחסוך לך זמן רב כך שתוכלי להתפנות למשימות פיתוח של העסק. 

 • הכרות עם קנבה
 • ביסוס שפת המותג; פונטים, צבעים, תבניות
 • נלמד לעבוד עם הפיצ׳רים השונים שקנבה מציעה
 • הכל בגרסה החינמית!

שפת מותג ברורה, תבניות לתחילת עבודה ומשימות פיתוח של תבניות נוספות שיחסכו לך זמן רב

03- צילום נכון ומקצועי בסמארטפון>> צילום עצמי

אם עד היום רק דמיינת, עכשיו זה קורה. במפגש השלישי נפרק את החסמים והאמונות המגבילות שלך, נלמד מהן זוויות הצילום בהן את מרגישה בנוח, נתנסה בצילום עצמי

 • פרוק חסמים ואמונות מגבילות
 • טכניקות צילום עצמי
 • צילום בתאורה טבעית/מלאכותית
 • עבודה עם חצובה ושלט

סיכום פגישה, משימות ושיעורי בית שוב 🙂 ים מידע והבנה של הגוף שלך, הקלטה מעודדת למקרה שהמרחק ממני יפעיל שוב איזה מנגנון הגנתי.

04 –  צילום נכון ומקצועי בסמארטפון>> צילום וידאו

אין ספק שהוידאו הפך להיות הכוכב הראשי בהצגת עסקים בשנים האחרונות. הוא מאפשר להציג מגוון שירותים ומוצרים בזמן קצר (30-60 שניות), להעביר מסרים ולהגדיל את קהל הלקוחות בצורה ויראלית ואורגנית.

 • תרגול דיבור למצלמה
 • תכנון תסריט
 • סוגי הוידאו השונים (מה מתאים לאיזו פלטפורמה)
 • עבודה עם תבניות צילום
 • צילום סרטון שיווקי ראשון

סיכום פגישה, משימות ושיעורי בית – תרגול בשלב הזה סופר קריטי. תשתית ראשונית וחשובה של ידע לצילום וידאו מהסמארטפון

05- צילום נכון ומקצועי בסמארטפון>> עריכת וידאו

עריכה היא מרכיב קריטי וחשוב בעולם הצילום, היא יכולה להפוך סרטון סתמי לסרטון ויראלי שיביא לך את הלקוחה הבאה.

 • הוספת מעברים וכותרות
 • הוספת כתוביות ומוזיקה
 • הוספת אפקטים מיוחדים והנפשות

סיכום פגישה, משימות, ו…נכון שוב שיעורי בית 😉 כלים לעריכת סרטון שמותאם באופן אישי לצרכים ולמטרות של העסק שלך.

התמונה נוצרה במידג׳רני

06 – בינה מלאכותית

על מנת לבנות תכנית אסטרטגיה ויזואלית עתידית, שתבטיח לך את היכולת להיות נוכחת ברשת, עלינו לוודא שיש בידיך את כל הידע, הבינה המלאכותית הוא בהחלט שחקן מרכזי בזירה הויזואלית כיום.

 • הכרות עם צ׳אט GPT ליצירת תכנים

תשתית ראשונית חשובה ונחוצה לסל הכלים שלך, כזאת שתעזור לך להרגיש חיבור מדויק לערך העצמי ולמומחיות שאת מביאה עם השירות שלך. המסקנות מהמפגש הזה יעזרו לך להבין עם אילו כלי בינה מלאכותית את אוהבת לעבוד, מה פחות מדבר אליך ומה כדאי שתלמדי בהמשך כדי שתמיד תהיי הכי חדשנית בתחומך.

07- בניית תכנית תוכן ויזואלית ל 90 ימים (חלק א)

קהל יעד מדויק ונכון, שמוביל את העסק לצמיחה ורווחה כלכלית, הוא כזה שמבוסס על תכנית שיווקית ומותאם באופן אישי לבעל העסק ומטרותיו. אם עד היום שלפת פוסטים מהמותן, פירסמת ללא אסטרטגיה>>  זו אחת הסיבות שבגללן לא הצלחת לבנות קהילה חזקה שצועדת איתך לאורך זמן.

 • קהל יעד
 • הגדרת קטגוריות תוכן
 • רשימת נושאים לכל קטגוריה

מיפוי ומיקוד התכנים לקהל היעד שלך, הבנה לעומק מה ההבדל בין פלטפורמה להפצה, מה כדאי לפרסם ומתי בעיקר תוכן שיקפיץ העסק שלך לשלב הבא.

07- בניית תכנית תוכן ויזואלית ל 90 ימים (חלק ב)

בנינו את האסטרטגיה לפרטי פרטים, אבל בכדי שתצליחי לנהל אותה אנחנו הולכות ללמוד על התחזוקה השוטפת שתאפשר לך להמשיך ולצמוח כל הזמן.

 • נכסים דיגיטליים מרכזיים
 • תדירות הפרסום
 • שיבוץ תכנים בטבלה

תלמדי איך לעבוד עם דוח האקסל שעושה לי סדר ושקט נפשי לרבעון. בדוח נשבץ את התכנים לפרטי פרטים כך שכל מה שישאר לך הוא לפרסם את התכנים במועד הצפוי ולהגדיל את הקהילה שלך

וואו אורנית אני ממש מתרגשת לצאת לדרך איתך

השינוי מתחיל כאן 🙂

אבל רגע, זה לא הכל!

יש עוד 3 בונוסים שווים במיוחד

סדנת Insights templates >> 

נלמד איך להכין דו”ח נתונים חודשי וללמוד מהנתונים שלנו להמשך
(הסדנא מועברת על ידי מומחית אינסטגרם)

טבלת תכנון אסטרטגיה ויזואלית>>

 ל 90 ימים שניתן לשכפל מרבעון לרבעון!

סדנת קנבה בסיסית>>

בסדנא תלמדי איך לחסוך זמן, למה משמשים הפיצ׳רים ואיך להתאים את העיצוב למותג האישי שלך.

(קורס דיגיטלי)

זה מה שחושבות בוגרות התכנית

נעים להכיר

נעים להכיר, אורנית ויטה –

הבעלים של סטודיו אורנית ויטה, סטודיו בוטיק לצילום, סדנאות צילום והעצמה ויצירת תוכן ויזואלי.

אני צלמת ומלווה נשים עצמאיות להאמין בעצמן, להעז ולהיות בקדמת העסק שלהן. לקחתי את יכולות העבר שלי כרקדנית/פרפורמית ושילבתי אותן עם התשוקה לצילום, על בסיס זה פיתחתי שיטה שעוזרת לנשים עצמאיות להרגיש בטוחות בעצמן מול המצלמה ולייצר תוכן ויזואלי בכוחות עצמן מבלי להזדקק לתקציבי צילום ענקיים ובאופן שוטף ויומיומי.

בדיקת התאמה לתכנית

כדי לשמור על התוכנית אינטימית ולהעניק 100% לכל אחת, 
אוכל לעבוד עם 5 לקוחות בחודש בלבד

אם מעניין אותך להצטרף לתוכנית הליווי,
השאירי פרטים כאן בטופס, ואחזור אליך לקביעת שיחה איתי

שאלות נפוצות

תוכנית הליווי מתאימה גם לעסקים חדשים שיש להם כבר שפה מגובשת, וגם לעסקים משפושפים שמרגישים צורך מהותי בשינוי האסטרטגיה הויזואלית שלהם. אני שם עבורך “יד ביד” עד שתגיעי ליעד.

חשוב לי לשים על ״השולחן״:

בין מפגש למפגש אהיה זמינה לשאלות ופידבקים אישיים במייל, למה מייל ולא ווטסאפ? כי ככה אני לא מפספסת אותך ואת ההתקדמות שלך. 

אני יודעת שליצור תוכן ויזואלי זו משימה שנראית לרוב בעלי העסקים שלא מגיעים מהתחום כמשימה בלתי אפשרית. לכן חשוב לי במהלך התהליך להיות איתך בקשר, לוודא שאת מצליחה ליישם את המשימות השונות, שאין איזה גורם מעכב וכדומה. וכן, לפעמים אני מפתיעה ומפציעה בווטסאפ 😉

 חשוב לי להיות עבורך במקום שלא היה אף אחד עבורי!

בא לי לצעוק לך ברור! זה רק יחסוך לך המון זמן, התעסקות ולמידה. תלמדי כאן שיטה שתעזור לך להזניק את העסק שלך קדימה ומהר! 
אבל אם בחרתי לעבוד איתך סימן שאני רואה את קצה המנהרה, את לאן העסק שלך יגיע ובתנאי שאת מגובשת על השירותים/מוצרים שאת מוכרת. אחרת, חבל על הכסף שלך והזמן שלי

תגדירי ישן. אם יש לך טלפון סלולרי שנקנה ב-3 שנים האחרונות – אנחנו מסודרות.
אפשר לצלם איתו סרטונים ותמונות ללא בעיה, כן גם לערוך 😉 

כל מפגש אורך כשעה וחצי, הכל תלוי ביישום שלך במהלך השבוע. לא תיישמי בבית/בעסק זה יעכב את המפגש הבא אחריו. תביני, הכל בנוי כמגדל קלפים ושיעור מבוסס על שיעור.

אתחיל מהסוף, אני לא נעלמת לך ביום שאחרי – אני איתך בהשקעה הזו.

ראשית אני זמינה עבורך לתמיכה ושאלות קטנות – כדי שעניין ההעמידה מול מצלמה (שהוא גולת הכותרת של התכנית) יהיה לך טבעי קל ופשוט.

לבוגרות נפתחה קבוצת פייסבוק ייעודית ששם ניתן לשאול שאלות, לקבל פידבקים ובכללי לשתף במסע שאת עוברת – כי את אולי מיוחדת במינה אבל לא היחידה שמתמודדת עם זה.

בסיום כל מפגש בינינו את מקבלת סיכום במייל, יחד עם חוברות העבודה והתכנים השונים שיהיו במהלך התוכנית > הכל יהיה לך זמין על דיסקאוןקי כך שתמיד תוכלי להעזר בהם.

בנוסף, למי שאוהבת צמוד תמוד תמיד אפשר להמשיך איתי לליווי חודשי אישי במחיר של 1,600 ש”ח  (זהו מחיר מיוחד למשתתפות התכנית בלבד).

בליווי האישי ניפגש אחת לשבועיים בזום לשעה וחצי ונעבור על התכנים אותם את רוצה להעלות, תסריטים, תכנון ימי צילום ועוד. ובמהלך החודש כמובן שאהיה זמינה להתייעצויות במייל ובוואטסאפ.

הליווי ביום שאחרי נועד להתייעצות לפני פרסום, קבלת משובים ופיבדקים וביחד נתכנן מהלכים שיווקיים, אעזור לך להתקדם בהתאם לקצב שלך – בכדי שתצליחי להפיץ את האור שלך ולגעת בכמה שיותר אנשים.

אני כאן לעזור לך לעמוד בבטחון מול המצלמה, לדבר את האמת שלך ולהפיץ אותה לעוד אנשים.

*שימי <3 שירות זה זמין אך ורק למשתתפי התוכנית

יעניין אותך גם…

מהי אסטרטגיה ויזואלית?

באסטרטגיה ויזואלית אני יוצרת עבורכם ואיתכם, כחלק מתהליך, את הנראות החזותית עבור המוצר או השירות, שלכם, במטרה לגרום לו לבלוט בכל מקום בו תבחרו לפרסם אותו, אז מהי אסטרטגיה ויזואלית?

קרא עוד »

טיפים תכלס׳ לצילומי תדמית

95% מהרכישות מתבססות על רגש, בשבריר שניה לקוח מחליט האם הוא מתעכב על הטקסט שלנו וקורא אותו ומשם ממשיך לרכישה או עובר לבעל העסק הבא. צילומי תדמית הם לגמרי הפנים של העסק, על מה חשוב להקפיד בצילומים, איך בוחרים את הצלמת המתאימה ומה ללבוש – ריכזתי עבורכם מקבץ טיפים בפוסט הבא

קרא עוד »

אוסף הכלים שלי ליצירת תוכן

כאשר אני מצלמת ללקוחות אשתמש בכל הציוד המקצועי שיש לי (מצלמה, תאורה, מרככים, רקעים מיוחדים), הכל בהתאם לצרכים שלהם מפרסום על שלטי חוצות ועד לפרסום במדיות שונות או פרינט, אך כאשר אני רוצה ליצור תוכן על בסיס יומיומי, הסמארטפון שלי בהחלט מספיק עבורי, שידרגתי אותו בכמה עזרים שמשפרים את יכולת הצילום שלי ומאפשרים ליצירתיות שלי להרקיע שחקים, מה ואיך במאמר הבא

קרא עוד »
דילוג לתוכן