הרומן שלי עם ילדים התחיל כבר בגיל 14, בשיעורים פרטיים בעברית ואנגלית לילדים צעירים. כבר אז הבנתי עד כמה אני אוהבת לעבוד עם האנשים הקטנים/גדולים האלה. כאשר התחלתי לצלם ילדים, הבנתי אפילו יותר אני כמה אני אוהבת לתעד אותם, את הרגעים המיוחדים לכל אחד ואחת. בצילומי ילדים אני שמה דגש גדול על הילד, ולכן לרוב התפאורה בסטודיו מינימלסטית. עיקר הדגש הוא הילד, התנועה שלו במרחב, הבעות פנים וההתמסרות לעדשה.

צילומי ילדים ניתן לקיים כבר מגיל 3 חודשים, כן, כן אתם קוראים נכון, 3 חודשים. החל מגיל 3 חודשים התינוק יכול להחזיק לבד את הראש ולקראת גיל חצי שנה רוב התינוקות כבר מתיישבים ואז החגיגה מתחילה. הורים רבים מתייעצים איתי היכן להצטלם, התשובה שלי היא בהתאם לאופי הילד המצולם. בתום השיחה אנחנו מחליטים האם הצילומים יתקיימו בסטודיו או בטבע.

שאלותותשובות

מגיל 3 חודשים ועד בכלל

תלוי בחבילת הצילום שבחרתם. צילומים בסטודיו 45-90 דקות, צילומים בטבע כשעתיים לערך.

צילומים בסטודיו נוחים מבחינת מזג האוויר ושעות הצילום, צילומים בטבע יוצרים רקע ואווירה טבעיים. הכל תלוי בכם ובאופי של הילד המצטלם.

בסטודיו קיים מגוון רחב של ביגוד ואביזרים לגיל שנה. לגדולים יותר אני ממליצה לבחור בגדים בצבעים סולידיים (לבן, חום, אפרסק) ולא ביגוד מקושקש שיכול להסיט את תשומת הלב מהילד המצולם. בנוסף מאחר וכל חבילות הצילום כוללת גם סשן צילומי משפחה קצר, המלצתי לבחור צבע מוביל לכל משפחה לצילומים המשותפים (לבן, שחור, גווני פסטל) עבור ההורים והאחים.

במידה וישנו חפץ מסוים האהוב על הילד (בובה, דובון וכדומה) כדאי ואפילו רצוי להביא אותו אתכם בכדי להקל על תחילת הצילומים. הסטודיו מציע מגוון רחב של משחקים – המלצתי התייעצו איתי טרם הגעתם לסטודיו.