אורנית ויטה

איך אני בוחרת את שמלות ההריון שלי

איך אני בוחרת את שמלות ההריון שלי?

״יש לך שמלות שמתאימות גם לנשים מלאות/רזות״? השאלה הזו חוזרת על עצמה בכל כך הרבה שיחות טלפון עם מצולמות, והתשובה שלי היא ברורה, כן! יש לי מגוון רחב של ביגוד

לכל אישה מבנה גוף ייחודי לה, ככזה עלי כצלמת לחשוב על המגוון הרחב של נשים המגיעות אלי לסטודיו. הרעיון הוא לתת מענה אמיתי, מכיל ואוהב לכל אחת. לשם כך אני חושבת היטב על:

הבדים – מאחר ונשים שונות צריכות ללבוש את השמלות, הבדים צריכים להיות אלסטיים /נמתחים בכדי שיתאימו למידות שונות.

צבעים – כאשר אני בוחרת בדים לשמלות, אני נזהרת מאוד מרווית צבעים, ורוד לעולם יהיה ורוד ״מיושן״, כחול יהיה כחול בייבי, ירוק יהיה ירוק צבאי. ההקפדה הזו נובעת מהרצון שלי לשמור על המיניליזם אותו כל כך אוהבת, הדגש יהיה תמיד האנשים ולא הצבע.

באופן לא מפתיע ההעדפה שלי היא להשתמש בגוונים בהירים, בדיוק מהסיבה הזו תמצאו אצלי שמלות בגוון דומה; השוני בינהן יהיה בטקסטורות, גזרות, פרטים – הפרטים הם אלו העושים את ההבדל, כאשר מצלמים בסגנון מינימליסטי.

אחת הסיבות שאני בוחרת או תופרת את השמלות של הסטודיו היא בכדי לייצר ייחודיות אצלי בסטודיו, אין דרך להסתכל על שמלה ולדעת כיצד היא תראה על הגוף, לכן אני משתדלת לבחור את השמלות עם הלקוחות שלי, או להציג להן תמונות עם מבנה גוף דומה.

 

הדבר החשוב לי ביותר הוא הכנות, כאשר אראה שישנה שמלה או בד שאינם מחמיאים, אגיד, המטרה שלי שהנשים המצטלמות אצלי בסטודיו ירגישו בנוח בבגד אותו הן לובשות ויתרה מכך יאהבו את התמונות שהן מקבלות בסיום הצילומים.

דילוג לתוכן